• noriu@keliones.lt
  • VILNIUS: Žalgirio g. 92 / KAUNAS: K. Petrausko g. 13
  • +370 620 53335 +370 620 78889
  • img
Regionai Italija
img
Abano Termė
img
Adrijos j. pakrantė - Markė - Rivjera dele Palme
img
Adrijos j. pakrantė - Markė - Senigalija
img
Adrijos j. pakrantė - Apulija
img
Adrijos j. pakrantė - Katolikas
img
Adrijos j. pakrantė - Markė - Fermanos - Mačeratos Rivjera
img
Adrijos j. pakrantė - Markė - Konero Rivjera
img
Adrijos j. pakrantė - Markė - Pezaro Rivjera
img
Adrijos j. pakrantė - Milanas-Maritima
img
Adrijos j. pakrantė - Riminis
img
Adrijos j. pakrantė - Ričionė
img
Adrijos j. pakrantė - Čezenatikas
img
Alpe Kimbra
img
Alta - Valtelina - Bormijus
img
Alta - Valtelina - Livinjas
img
Amalfio pakrantė
img
Baja Domicija – nedidelis ir jaukus itališkas kurortas, įsikūręs šiauriau Neapolio. Smėlio paplūdimys, pušynas ir patogūs viešbučiai vilioja ramaus poilsio mėgėjus bei poilsiautojus su šeimomis. Sezonas kurorte prasideda nuo birželio vidurio ir tęsiasi iki rugsėjo pabaigos. Sezono įkarštis, kai į kurortą suplūsta daugiausia poilsiautojų – liepos ir rugpjūčio mėnesiai. Kurorte veikia daugybė barų, restoranų ir kavinių. Triukšmingesnes pramogas galima rasti Neapolyje.
Baja Domicija
img
Dolomiti di Brenta
img
Dolomitinės Alpės - Kronplacas
img
Dolomitinės Alpės - Val Gardena
img
Dolomitinės Alpės - Val di Fasa
img
Excursion Tours Italy Lamezia Terme
img
Tai miestas Toskanos regiono širdyje (Toskanos sostinė) – Renesanso lopšys, kuriame gyveno ir kūrė garsiausi Atgimimo laikmečio genijai: Mikelandželas, Leonardas da Vinčis, Rafaelis, Dantė. Florencija laikoma vienu gražiausių Italijos miestų. Tas grožis toks pribloškiantis, kad jo garbei žmogaus psichikos sutrikimas, išvydus be galo įspūdingus ir gražius meno kūrinius ar tiesiog vaizdus, pavadintas “Florencijos sindromu ” arba “Stendalio sindromu”. Stendalis pirmasis aprašė tiesiogine žodžio prasme “kvapą gniaužiančią”, “iš kojų verčiančią” Florencijos grožio galią. Ir ji niekur nedingo iki šiol, šis miestas ir šiandien vienas lankomiausių pasaulyje.
img
Gardos ežeras
img
Jonijos pakrantė puikiai tiks tiems, kurie mėgsta per atostogas derinti pažinimą, įdomias ekskursijas ir paplūdimio poilsį. Čia išlikę daug senovės tvirtovių, todėl vieta vadinama „pilių kraštu“. Didelė pakrantės dalis yra laukinė – nuostabaus grožio paplūdimiai ir įlankos, bet taip pat yra zonų, kuriose nuomojami gultai. Tai puiki vieta ramiam poilsiui toli nuo miesto šurmulio.
Kalabrija (Jonijos j. pakrantė)
img
Užburiantys Italijos pietūs su subtropiniu klimatu, svetingais vietiniais, alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais, Apeninų kalnais ir nuostabiu Aspromontės nacionaliniu parku – gurmaniškas atostogų paketas net patiems išrankiausiems. Skoniais stebinanti virtuvė, Tirėnų ir Jonijos jūrų skalaujami paplūdimiai ir kerintys peizažai kraštui suteikia autentišką kalabrišką charakterį. Būtent natūralus, laukinis, dar mažai atrastas ir beveik nepaliestas Kalabrijos gamtos grožis vilioja keliautojus, išsiilgusius išskirtinių patirčių. Paplūdimiai Kalabrijos pažiba – regiono krantus skalaujančios Tirėnų ir Jonijos jūros. Tirėnų jūra skalauja vakarinę regiono dalį ir paplūdimius, paskutiniu metu vis skinančius laurus įvairiuose gražiausių paplūdimių rinkimuose. Tačiau Kalabrijos pietūs nenusileidžia ir pažeria dar įspūdingesnių smėlio oazių. Tropėja, Grotičelė, Marina di Zambronė bei kiti Vatikano kyšulio paplūdimiai užburia taip, kad nesinori nieko daugiau, tik gaudyti saulės spindulius ir grožėtis dramatiškais peizažais. Rytuose – Jonijos jūros valdos ir ne mažiau jaukūs ir unikalūs kurortai su balto smėlio paplūdimiais: Ročela Jonika, Soveratas, Kaminija, Ardore Marina. Panašu, kad Kalabrija sutverta gražiausių paplūdimių kolekcionieriams. Tropėja – gražiausių paplūdimių uostas. Ieškantiems pietietiško šurmulio bei norintiems pajusti tikrą Kalabrijos gyvastį, tiesiog privaloma keliauti į Tropėją – vieną lankomiausių regiono miestų. Tropėja iškilusi ant 60 metrų aukščio skardžio virš žydrų Tirėnų jūros bangų ir paplūdimių, kurie laikomi vienais geriausių Europoje. Patį miestą galima apžiūrėti per valandą, o štai pasimėgauti visais jo paplūdimiais nepakaks ir visos savaitės. Paklaidžioję po labirintą primenantį Tropėjos senamiestį, užkilkite iki vienuolyno Santa Maria dell‘Isola, įkurto VII a., vaizdas, atsiversiantis prieš akis, užburs ilgam.
Kalabrija (Tirėnų j. pakrantė)
img
Ligūrija - Ponentės Rivjera
img
Milanas – svarbiausias pramoninis, finansinis, prekybinis ir kultūrinis centras, turtingiausias Italijos miestas, nevengiantis to pademonstruoti. Jis energingas, modernus ir madingas, o kaipgi, čia gi sukoncentruota visa Italijos mados pramonė, čia vyksta garsiosios mados savaitės. Galima tik stebėtis, kaip harmoningai čia dera veržli ateitis ir įspūdingas istorinis paveldas. Via Montenapoleone įkūnija madingąją, vietoje nenustįgstančią dabartį, o Milano Katedra turtingą praeities didybę.
img
Tarp Romos ir Neapolio, Tirėnų jūros pakrantėje, driekiasi Rivjera di Ulise. Tai unikalaus grožio vieta, apdainuota didžiojo poeto Homero, tad kartais dar vadinama “Odisėjo Rivjera”. Visų pirma šis regionas pelnytai gali didžiuotis nuostabiais plačiais paplūdimiais, o jų net visas 100 km. Saulėtų dienų šiam regionui taip pat nestinga – maudynių sezonas atidaromas jau gegužės mėnesį ir tęsiasi iki pat spalio. Viešbučių Rivjeroje di Ulise daug, tad kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią ir prieinamiausią.
Rivjera di Ulise
img
Roma – tai šalies centras, atskaitos taškas, dalijantis Italiją į šiaurės ir pietų. Šio miesto svarbą pasaulio istorijai sunku nusakyti keliais žodžiais – didis jis buvo dar amžiais prieš Kristų, įspūdingas jis ir dabar. O buvusią didybę geriausiai atspindi dar likę architektūriniai paminklai, pavyzdžiui, Koliziejus. Šiandien Romos gatvėmis zuja daugybė turistų - jie neaplenkia svarbiausių miesto vietų – Vatikano, Venecijos laiptų, Trevi fontano. Panteono... – ir be abejo žavisi nepakatojama miesto atmosfera.
img
Sardinija - Arbatax
img
Įspūdinga gamta ir nuostabūs paplūdimiai, įdomi sardiniečių kultūra, puikūs viešbučiai siūlantys aukšto lygio aptarnavimą – visai tai galima rasti Sardinijos saloje, vadinamoje rojaus kampeliu. Salos pietuose įsikūrę daugybė kurortų – nuo prabangių ir išskirtinių iki sportinių ir demokratiškų, o pats didžiausias salos miestas – Kaljaris. Santa Margarita di Pula garsėja balto smėlio paplūdimiais ir vešliais pušynais. Forte Village – prestižinis Sardinijos kurortas. Netoliese įsikūręs žymusis golfo klubas „Is Molas“. Domus de Maria kurortas skirtas mėgstantiems gamtą. Dažni šio kurorto svečiai rožiniai flamingai ir delfinai. Vilasimius garsėja ilgais smėlio paplūdimiais ir vaizdingomis uolomis. Kurorto pakrantės zona tokia turtinga, kad paskelbta jūros draustiniu. Nardytojus čia vilioja skaidrus įlankų vanduo bei ekskursijos prie nuskendusių laivų. Kosta Rei kurortas tinka tiems, kas mėgsta ramybę, poilsį atokiau nuo šurmulio, nepaliestos gamtos apsuptyje. Šiame kurorte nėra diskotekų ar kitų triukšmingų pasilinksminimo vietų, tik 8 km besitęsiantis paplūdimys. Arborea vilioja poilsiautojus puikiomis vietomis skirtomis buriavimui, prabangiais paplūdimiais bei viešbučių kompleksais žirgų sporto mylėtojams. Kaljario fotogalerija
Sardinija - Kaljaris
img
Šiaurinė Sardinijos pakrantė – baltutėlio smėlio paplūdimiai, švari jūra ir vaizdingi kalnai pasipuošę žaliais miškų masyvais. Pats žymiausias ir brangiausias Europos kurortas įsikūręs šiaurės rytinėje salos dalyje. Kosta Esmeralda pavadinimas reiškia „Smaragdinė pakrantė“. Ją sudaro eilė kurortinių miestų, siūlančių viską, kad patenkinti net pačius išrankiausius poilsiautojų įgeidžius. Prabangūs viešbučiai ir restoranai, madingi naktiniai klubai ir šiuolaikiškos diskotekos, puikūs SPA centrai, jachtų sustojimo vietos, sraigtasparnių aikštelės, golfo laukai – visa tai siūlo Porto Rotondo ir Porto Červo kurorto centrai. Sardinietišką šių miestų landšaftą kūrė žymiausi architektai bei dizaineriai. Poilsis Kosta Esmeraldoje – tai poilsis visiškoje ramybėje ir harmonijoje su gamta. Tačiau norintys aktyvesnių atostogų kurorte ras įdomios veiklos: nardymą, giliavandenę žvejybą, jodinėjimą, banglenčių sportą.
Sardinija Olbija - Porto Červas
img
Kurortas įsikūręs rytinėje Sardinijos salos pakrantėje, į pietus nuo Olbijos oro uosto. Čia atsiveria puikūs peizažai – vaizdingi žvejų kaimeliai, balto smėlio paplūdimiai, uolos su paslaptingomis olomis, jaukios įlankėlės. Ši salos dalis išsiskiria nepaprastu žavesiu. Tačiau poilsiautojus vilioja ne tik gamtos grožis, bet konkurencingos viešbučių kainos. San Teodoras – pats didžiausias regiono kurortas įsikūręs 30 min. kelio iki Olbijos oro uosto. Į pietus nuo San Teodoro yra kurortai garsėjantys klubinio tipo viešbučiais: Budonis, Agrustos, Orosėjus.
Sardinija Olbija - San Teodoras, Orosėjus
img
Sicilija Katanija
img
Sicilija Mesina
img
Sicilija Palermas
img
Sicilija Sirakūzai
img
Sicilija Čefalu
img
Valle d`aosta - Cervinia
img
Venecijos miestas oficialiai įkurtas 421 metais, kovo 25 d. Sausa statistika byloja, kad čia yra apie 117 salų, 170 kanalų, 400 tiltų, 200 bažnyčių, ir 3000 gatvelių. Už įspūdingų skaičių slepiasi unikalus, be galo gražus ir charizmatiškas miestas. Vien tai, kad čia nezuja automobiliai, o karaliauja pėstieji bei laiveliai, daro šį miestą išskirtiniu. Pablukusi, senstelėjusi, bet nepraradusi elegancijos ir puošnumo Venecija nepailsdama priiminėja turistus. Kviečia ir Jus... paplaukioti gondola, pereiti nesuskaičiuojamus tiltus, pasisukinėti ir įsiamžinti Napoleono „elegantiškiausia Europos svetaine“ pramintoje Šv. Morkaus aikštėje, paklaidžioti spalvingoje Burano salelėje...
img
Venetas - Isola di Albarela
img
Tik 30 km nuo Venecijos įsikūręs populiarus Lido di Jesolo kurortas. Nedideli, jaukūs viešbutukai įsikūrę palei pat jūros pakrantę, jie apsupti parduotuvėlių, restoranų, kavinukių. Pirmos linijos viešbučiai čia stovi praktiškai paplūdimiuose, o antros linijos viešbučius nuo jų skiria tik siauras kelias. Pagrindinė automagistralė miestelio nekerta, o praeina jo pakraščiu. Lido di Jesolo garsėja aukštu aptarnavimo lygiu, unikalia Veneto krašto virtuve ir gausybe pramogų.
Venetas - Lido di Jesolo
img
Bibionės kurortas įsikūręs tarp Lido de Jesolo ir Linjano, garsėja unikaliais terminiais šaltiniais. Čia galite naudotis talasoterapija. Puikūs smėlio paplūdimiai su nuolaidžiu įėjimu į jūrą. Tai puiki vieta šeimos poilsiui.
Veneto - Bibionė
img
Veneto - Kjodža
img
Kiek netikėta, kad šį žavų, Romos imperijos laikų palikimo inkliuzų pilną miestą labiausiai išgarsino anglas. Be abejo kalba sukasi apie Viljamą Šekspyrą ir jo “Romeo ir Džiuljetą”. Istorija tokia jaudinanti ir nepraradusi aktualumo, kad visi atvykę į Veroną visų pirma skuba prie Džiuljetos namo (Casa di Giulietta, 23 Via Cappello) palikti meilės laiškelio sienoje, o vėliau traukia prie Romeo Montekio namo, esančio netoliese, Via delle Arche gatvelėje. Ir niekam nė motais, ar šie personažai iš tikro egzistavo, ore tvyro meilė ir romantika. Taip, Verona tikrai galėtų paveržti meilės miesto titulą iš Paryžiaus. Verona taip pat garsėja Romos imperijos laikų palikimu (Arena di Verona (tai trečias pagal dydį romėnų amfiteatras pasaulyje, pastatytas prieš maždaug 2000 metų), Gavio arka, Borsari vartais, romėnišku teatru (Teatro Romano) ir daugybe romaninio bei gotikinio stiliaus bažnyčių.
img
Čilento pakrantė įsikūrusi pietinėje Salerno provincijos dalyje ir dar vadinama „žaliąja Kampanijos širdimi“. Nuo 1990 metų didžiąją pakrantės dalį užima Čilento ir Vallo di Diano nacionalinis parkas, kuris yra antras pagal dydį Italijoje. Čilentas garsėja ilgais smėlio paplūdimiais, kurių didžioji dalis turi Mėlynos vėliavos statusą, uolėtais peizažais, grotomis ir įlankomis. Manoma, kad kažkur čia ir yra sirenų sala iš epo „Odisėjas“, o pro šią vietą praplaukė argonautai ieškodami auksinių runų. Stebuklingieji Petrosos urvai slepia nepakartojamo grožio galerijas, laiptus, krioklius ir požemines upes, iki kurių galima nuplaukti valtimi. Šiems stulbinantiems dariniams jau daugiau nei 35 milijonai metų. Istorijos mylėtojus sudomins ikiistorinės neandertaliečių gyvenvietės kasinėjimai, antikinio graikų miesto Velijos griuvėsiai, graikiškos Pestumo tvirtovės, įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Saracėnų gynybiniai bokštai, kartūzų vienuolynas Paduloje.
Čilento pakrantė

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku