Ispanija: kelionės į Maljorką

Ispanija: kelionės į Maljorką

Maljorka - tai Ispanijos sala, kurią itin pamėgo lietuviai, anglai bei vokiečiai. Kelionės į Maljorką nėra brangios, atvirščiai jos pigios ir patogios. Ispaniškas temperamentas liejasi per kraštus, o ir pamatyti tikrai yra ką. Poilsis Maljorkoje gali būti dvejopas. Sala užima vos 3640 kv. km. ploto, taigi daugelis nusipirkę kelionės paketą mano, jog be viešbučio, paplūdimių ar augalijos, pamatyti kažką daugiau neįmanoma. Turint tokį nusistatymą kelionė vistiek bus nepakartojama, nes Maljorkos klimatas bei kraštovaizdis puikiai tinka tingioms atostogoms, kurios nereikalauja pamatytį visą salą. Nusipirkę Maljorka – viskas įskaičiuota paketą, liksite tikrai nenusivylę, nes vos maža dalis turistų čia keliauja savarankiškai. Poilsinės kelionės į Maljorką, turint kelionės paketą, leis pamiršti rutiną, atsipalaiduoti, grožėtis vaizdu bei kaitintis saulėje. Geriausiai tam tinkami paplūdimiai : Cala Millor, Es Trenc, Cala Varques, Son Serra de Marina, Cala Molins. Šie paplūdimiai ramūs, nuošalesni, čia nesutiksite minios turistų ir tikrai rasite laisvą vietą mėgautis jūra.

Kita nuomonė vyraujanti apie salą yra, jog sala tokia maža, kad ją visą galima išnaršyti vos per vienas atostogas. Kelionės į Maljorką būtent tuo ir pasižymi. Keliautojai norintys pamatyti kuo daugiau, kažką atrasti bei patirti nuotykių, traukia šia kryptimi su planu aplankyti visą salą. Tai itin populiaru tarp dviračių ar kalnų žygių entuziastų. Sala patogi, nes lengva išsinomuoti automobilį, kuriuo galite keliauti po apylinkes, o nemokantys vairuoti įvairias vietas gali pasiekti autobusu ar taksi. Beje, važiuodami autobusu nepasieksite visų dėmesio vertų vietų, nes jo maršrutas ribotas. Laukinės uolos, įlankos, paplūdimiai, maži kaimeliai – tai yra tai, dėl ko verta pasiryžti apkeliauti visą salą. Dieną galima paskirti atsipalaidavimui, važiavimui, lankytinų objektų lankymui, o vakare pasinerti į šeliones, kurių galima atrasti, kad ir kurioje salos vietoje būtumėte. Geriausi paplūdimiai linksmybėms: Palma Nova, Es Carbo, Es Dolc.

Poilsis Maljorkoje yra tinkamas visiems. Norintys ramių, tingių atostogų puikiai ras savo vietą. Paplūdimių pasirinkimas toks didelis, jog galima būtų kiekvieną dieną kaitintis vis kitame, tad ramų, jaukų paplūdimį tikrai keikvienas ras be vargo. Na, o ieškantys šėlionių bei  naujų nuotykių, taip pat neliks nusivylę, nes ši sala jiems tikrai pasiūlys daug pramogų. Pigios kelionės į Maljorką tikrai nereiškia, jog atostogos bus pigios, nes ši, viena lankomiausių viduržemio jūros salų, pavers kiekvieną atostogų prisiminimą pasakišku. 


  • Kelionės į Maljorką
  • Kelionės į Maljorką
  • Kelionės į Maljorką

Kelionės į Maljorką

nuo 352.35 €
Noriu kelionės!