Kelionės į Gran Kanariją

Kelionės į Gran Kanariją
Unikalus kerintis kraštovaizdis, palmės, balto smėlio pakrantės, vinguoti kalnai ir įspūdingos smėlio kopos - Gran Kanarija yra stulbinanti ir viena patraukliausių atostogų vietų Europoje!

Gran Kanarija, taip pat žinoma kaip „miniatiūrinis žemynas“, garsėja ryškiais kontrastais. 

Per vieną dieną galime mėgautis nuostabiais, kopų apsuptais, paplūdimiais ir kopti į viršukalnes, apaugusias Kanarų salų pušynais, kurių žaluma ryškiai išsiskiria iš tamsios vulkaninės žemės.

Pakeliui susidursime su stačiomis daubomis, slėniais, įspūdingomis uolienomis ir ugnikalnių kalderomis, nuostabiais panoraminiais skardžiais… Neįtikėtinas vietas galėsite pamatyti vaikščiodami pėsčiųjų takais arba galite apžiūrėti salą ir keliaudami automobiliu arba viešuoju transportu, nes Gran Kanarija pasižymi gera kelių tinklo infrastruktūra.

Įdomus faktas, kad vakarinė Gran Kanarijos dalis yra biosferos rezervatas.

Grįžtant prie turistinės pusės, Gran Kanarijoje siūloma daugybė kultūrinių, pramoginių ir sportinių veiklų, platus apgyvendinimo, restoranų, parduotuvių ir SPA centrų pasirinkimas.


Kas Jūsų laukia Gran Kanarijoje?

320 saulėtų dienų per metus. Ne veltui ši Ispanijos sala, dydžiu nusileidžianti tik Tenerifei, dar yra vadinama amžino pavasario sala - čia beveik ištisus metus oro temperatūra nenukrenta žemiau 18°C.

Gran Kanarijos saloje atrasite unikalų kraštovaizdį, nepaprastą gamtos paveldą ir vandens sportui puikiai pritaikytą aplinką.
Vienas įstabesnių salos reginių - tai Maspalomas smėlio kopos. Jausitės tarsi stovėtumėte Saharos dykumoje. Šios 400 ha (990 akrų) smėlio kopos yra išties žadą atimantis reginys, esantis ties vienos iš judresnių ir apgyvendintų Gran Kanarijos vietovių, Maspalomas, pakraščių.

Galbūt esate vandens sporto aistruoliai? Išpildyti savo svajones apie vandens sportą Gran Kanarijoje nėra sunku - ne veltui tai ir vandens sporto meka. Vandens motociklų, burlenčių sportas, buriavimas ir parasparniai yra lengvai prieinami daugelyje vietinių paplūdimių, ypač salos pietuose, kur yra didesni, populiaresni paplūdimiai, tokie kaip Playa del Ingles ir Puerto Rico.

Nepamirškime ir naktinio gyvenimo! Saulei nusileidus - linksmybės ir pramogos tęsiasi. Jei dar turite šiek tiek energijos, turistiniuose kurortuose ir sostinėje Jūsų lauks restoranai, šou ir kino teatrai, spektakliai… Daugybė būdų patirti įdomų salos naktinį gyvenimą. Tačiau jei ieškote kažko ramesnio - Gran Kanarija garsėja ir kaip Žvaigždžių turizmo vietovė, kur vyksta astroturizmo žvaigždžių stebėjimo ekskursijos su specializuotu gidu.

Dar vienas įdomus faktas - Gran Kanarija jau nuo 19 amžiaus yra populiari tarp keliautojų iš žemyno. Anuomet buvo tikima, kad raminantis salos klimatas padeda pasveikti nuo įvairiausių negalavimų. Norisi patikrinti, tiesa?

Geriausias laikas atostogauti Gran Kanarijoje yra pavasarį (kovo - gegužės mėn.) arba rudenį (rugsėjo - lapkričio mėn.) - didžioji dauguma turistų užplūsta vasaros ir žiemos mėnesiais, tad ieškantiems pigios kelionės į Gran Kanariją, rekomenduojame rinktis pavasario ir rudens keliones.
  • Kelionės į Gran Kanariją
  • Kelionės į Gran Kanariją
  • Kelionės į Gran Kanariją

Kelionės į Gran Kanariją

nuo 394.41 €
Noriu kelionės!