Kipras: kelionės į Protarą

Kipras: kelionės į Protarą

Ieškantiems trumpų atostogų, kurios primintų pabėgimą nuo kasdienių darbų ar tiesiog kavos pertraukėlę, kelionės į Protarą yra būtent tai, kas suteiktų šį malonumą. Šis, pietryčiuose įsikūręs miestas, dar visai neseniai pamėgtas poilsiautojų, jau nestokoja pasiūlymų bei pramogų čia atvykstantiems.

Kelionės į Protarą dar visai neseniai sulaukė populiarumo ir vis sparčiau populiarėja tarp ramių atostogų išsiilgusių šeimų. Šis miestas laikomas Kipro ramybės oaze ne be reikalo. Mieste nėra triukšminga, viešbučių personalas itin paslaugus, o aplinka sukuria nepakartojamą ramybės atmosferą. 

Šokių fontanai pačiame miesto centre tiesiog užburs savo melodijomis, o Ranch Moonshine sutikti arkliai bei pasijodinėjimas jais bus tarsi lengvas atsipūtimas po visos dienos mėgavimosi saule. Vėjo malūnų slėnis bus puiki vieta romantiškam vakarui, kurio metu galėsite mėgautis ne tik nuostabia kompanija, bet ir nepakartojamu kraštovaizdžiu. Protaras lepins ne tik savo klimatu, bet ir miesto švara. Pigios kelionės į Protarą tikrai neatrodys pigios. Vieni švariausių pasaulyje paplūdimių, leis pasijausti tarsi prabangiame kurorte, kur už prabangą nereikia permokėti.

Nors Protaras ir yra ramybės miestas Kipre, bet kad čia nerasite linksmybių - tikrai melas. Kelionės į Protarą gali būti tik atostogų nakvynės vieta, nes garsusis vakarėlių miestas, Aja Napa, ranka pasiekiamas. Daugelis į Protarą, iš kitų miestų, atvyksta įkvėpti ramybės, o atostogaujantys čia fiestų ir vakarėlių vyksta kitur. Tarp miestų Kipre itin patogu keliauti dviračiais. Nuomos kainos nėra didelės, o ir daugelis viešbučių siūlo šią paslaugą nemokamai. Tad belieka atvykti ir patiems patirti visus Kipro siūlomus atostogų nuotykius. 


  • Kelionės į Protarą
  • Kelionės į Protarą
  • Kelionės į Protarą

Kelionės į Protarą

nuo 310.04 €
Noriu kelionės!