Egiptas: kelionės į Hurgadą

Egiptas: kelionės į Hurgadą

Visada norėjote atrasti Egipto lobius ir mėgautis poilsiu prie Raudonosios jūros smėlio paplūdimių? Kelionės į Hurgadą pateisins Jūsų lūkesčius! Atostogaukite didžiausiame Egipto kurorte ir mėgaukitės vasariškais orais ištįsus metus. Žinoma, tikėtis kaitrios saulės reiktų vėlyvo pavasario, vasaros ir rudens mėnesiais. Poilsinės kelionės į Hurgadą pamėgtos tiek šeimų su vaikais, tiek porų ir draugų kompanijų. 


Visos pagrindinės pramogos yra šiame kurorte, įskaitant paviršinį ir povandeninį nardymą, išvykas į dykumą. Čia galėsite išvysti autentišką vietinių gyvenimo dalį, parduotuvėse įsigyti gėrybių iš visos Afrikos. Atostogos Hurgadoje džiugins galimybe patogiai rinktis ekskursijas į populiariausias Egipto lankytinas vietas kaip Gizos piramides ar Luksorą, pažintį su beduinais. Net ir pigios kelionės į Hurgadą leis pasinerti į egzotikos ir nepamirštamų įspūdžių nuotykį.


Rinkitės tarp gausybės apgyvendinimo galimybių, miesto ar atokesniu viešbučių kompleksų. Itin pamėgtos kelionės į Hurgadą viskas įskaičiuotą paketai, kuomet belieka išsirinkti labiausiai patinkantį pasiūlymą ir užsisakyti kelionę be papildomų rūpesčių. Atostogos Hurgadoje suteiks jums atgaivą, ramybę ir nepamirštamus pojūčius vienu metu!

  • Kelionės į Hurgadą - keliones.lt
  • Kelionės į Hurgadą - keliones.lt
  • Kelionės į Hurgadą - keliones.lt

Kelionės į Hurgadą

nuo 170.56 €
Noriu kelionės!