Kroatijos lankytinos vietos

Kroatijos lankytinos vietos

„Ką pamatyti Kroatijoje?” - tikrai nebus dažnai girdimas klausimas, jeigu atostogaujate tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Viena iš rekomenduojamų krypčių yra Zadaras, Kroatijos miestas, kuris gali pasiūlyti daugybę turistų atrakcijų ne tik „viduje“, bet ir šio miesto vietovėse. Pažvelkime, kokios populiarios Kroatijos lankytinos vietos.

Jūros vargonai - tai muzikos instrumentas Zadaro mieste, kuriuo groja dvi gamtos stichijos - vanduo ir vėjas. 70 m ilgio jūros vargonus sudaro 35 vargoniniai vamzdeliai, paslėpti po betonu esančioje rezonansinėje ertmėje. Teliuškuojantis jūros vanduo ir pučiantis vėjas kuria harmoningus muzikinius garsus. Klausytojas gali girdėti 5-7 muzikaliai surimuotus vargonų vamzdeliais sklindančius garsus. 

Krka nacionalinis parkas tituluojamas turintis gražiausią pasaulio upę, kurios žemupyje ir vidurupyje yra net septynios grupės didingų krioklių. Šis parkas taip pat gali pasigirti gausybe žinduolių ir paukščių rūšių. Norint apsilankyti Krka parke, reikėtų vykti iki Skradino arba Luzovaco, kur galima įsigyti lankytojo bilietą. Parko viduje važinėja autobusai, kuriais galima pasiekti norimą parko vietą. Zadaras išties stebina puikiu gamtovaizdžiu.

Plitvicų ežerų nacionalinis parkas - kiek šiauriau nuo Zadaro įsikūręs parkas, kurį sudaro daugybė skirtingo dydžio ežerų, išsidėsčiusiu skirtingame aukštyje, o tarp jų šniokščia įstabaus grožio kriokliai. Iš tolo – smaragdinis, o iš arti – be galo skaidrus vanduo karštą vasaros dieną kviečia maudytis, tačiau dėl gamtos saugojimo, tai daryti čia draudžiama. Ši vieta kaip mat turėtų atsirasti kiekvieno Kroatijos lankytinos vietos sąraše!

Rovinjas - laikomas fotogeniškiausiu Kroatijos miestu. Jis sudarytas iš 20 salų ir iš senamiesčio, esančio mažame pusiasalyje. Kelionės į Kroatiją metu nepraleiskite progos pamatyti Rovinjo miesto istorines įžymybes: Balbi arką, laikrodžio bokštą, Šv. Eufemijos katedrą. Siauros, akmenimis grįstos, gatvelės, gatvės, arkos ir kita įdomi architektūra, senamiestį padaro turistiniu nuotykiu bet kuriam užklydusiam žmogui.

Zagrebo katedra - vienas populiariausių ir vienas iškiliausių lankytinų objektų Zagrebo mieste, kuris vadinamas šio miesto simboliu. Kroatijos lankytinos vietos neapsieitų be sostinės Zagrebo turisinių taškų. Zagrebo katedrą puošia net 9 bokštai, tad ji atrodo tikrai įspūdingai ir traukia aplinkinių smalsius žvilgsnius. Nors katedra ir buvo restauruota, atliekant darbus puikiai išlaikyta ano meto dvasia. 

Jaruno ežeras – tai viena populiariausių atsipalaidavimo, atsipūtimo, ar tiesiog apgalvojimų vieta. Kelionės į Kroatiją, kaip ir specifiškai į šios šalies sostinę, negali apsieiti be turistų aplankančių bent vieną gamtos stebuklą. Šį ežerą nesunku pasiekti tramvajumi. Atvykę galėsite ne tik pasimėgauti poilsiu, bet ir pairkluoti, paburiuoti ar tiesiog pasimėgauti jūros gėrybėmis netoliese esančiuose restoranuose. 

Kroatija kaip tik ta vieta, kur galite pasileisti į nepamirštamą pažintinį nuotykį pigiau! Išvyskite vienus gražiausių kraštovaizdžių Europoje, susipažinkite su daug pasakojančia kultūra, skanaukite gardaus maisto, ir fantastiškai praleiskite laiką su artimaisiais.


  • Kroatijos lankytinos vietos - kelionės į Kroatiją - Jūros vargonai
  • Kroatijos lankytinos vietos - kelionės į Kroatiją - Krka nacionalinis parkas
  • Kroatijos lankytinos vietos - kelionės į Kroatiją - Plitvicų ežerų nacionalinis parkas
  • Kroatijos lankytinos vietos - kelionės į Kroatiją - Rovinjas
  • Kroatijos lankytinos vietos - kelionės į Kroatiją - Zagrebo katedra
  • Kroatijos lankytinos vietos - kelionės į Kroatiją - Jaruno ežeras

Kelionės į Zadarą

nuo 841.87 €
Noriu kelionės!