Kelionės į Atėnus, Graikiją

Kelionės į Atėnus, Graikiją

Atėnai – Graikijos sostinė ir didžiausias miestas šalyje. Kaip Mes kiekvienas, taip ir Atėnai turi savo istoriją. Atėnų vardas kilęs iš Graikų deivės Atėnės. Ji laikoma miesto įkūrėja, paėmusi miestą savo globai ir pavertusi jį turtingu ir klestinčiu visoje Graikijoje. Poseidonas, kuris gyveno jūroje, taip pat norėjo paimti miestą savo globon, ir tik Dzeuso dėka abu globėjai buvo sutaikyti ir drauge globojo miesto gyventojus, nešdami jiems pergales.

Graikijos Atėnų istorija prasidėjo dar neolito laikais. Tai buvo pats galingiausias Graikų civilizacijos miestas. Būtent Atėnuose atsirado pirmoji demokratija, filosofija, olimpiniai žaidimai. Net trumpa savaitgalio kelionė į Atėnus gali tapti pačia geriausia kelione, kur galima iš arčiau susipažinti su viena didingiausių istorinių krypčių.

Būtent Atėnuose dabar gyvena beveik pusė Graikijos gyventojų, kur galite sutikti apie 4 mln graikų! Tai vienas iš seniausių pasaulio miestų ir vienas iš jauniausių Europos sostinių. Jis gyvuoja jau 3500 metų. Didžiausią šlovę Atėnai pasiekė klasikiniu Graikijos laikotarpiu. Iš to meto išliko daug pastatų ir meno dirbinių. Kelionės į Atėnus yra populiarios tarp turistų, kurie domisi, grožisi istorija, kultūriniu paveldu.

Šiandien, Atėnai yra judrus miestas, puikus turistų traukos centras. Atostogos Atėnuose - tai   puiki galimybė susipažinti ne tik su antikine istorija, bet išvysti savo akimis dabar susiformavusius kultūrinius bruožus. Menas ir kultūra visur – nuo tūkstantmečius senumo istorijose menančių iki modernių miesto kvartalų. Mėgaukitės maloniai šildančia saulės šviesa, užliejančia kalvas, senovės paminklais, pasileiskite dar nepatirtų nuotykių į šiuolaikinį miestą. Pasakiški jūros peizažai, švieži graikiškos virtuvės patiekalai su autentišku skoniu, spalvos, muzika - visa tai yra priežastis rinktis keliones į Atėnus!


Kelionės į Atėnus

nuo 217 €
Noriu kelionės!