Italija: Rimini lankytinos vietos

Italija: Rimini lankytinos vietos

Italijos miestai žavi savo gamta ir legendomis apipinta istorija. Ne išimtis yra ir Riminis - vienas seniausių Italijos kurortų. Be fantastiškų paplūdimių, ką pamatyti Riminyje tikrai atras kiekvienas - šiame mieste gausu istorinių vietovių, nuostabių parkų, žavių aikščių, įdomių muziejų ir kitų dėmesio vertų vietų, kurios turėtų būti įtrauktos į jūsų lankytinų vietų sąrašą. Augusto arka (Arco d’Augusto). Pagrindinės Corso d’Augusto gatvės gale stovi seniausia žinoma romėnų triumfo arka šiaurinėje Italijos dalyje, pastatyta 27 m. Pr. Kr. Arkos plati anga simbolizuoja pasiektą taiką po ilgų karų. Kadaise ši arka buvo skirta imperatoriaus Cezario ir jo iškovotų pergalių garbei, o šiandien šios išdidžiai stovinčios Rimini lankytinos vietos būtų sunku nepastebėti.

Tiberio tiltas (Ponte di Tiberio). Kita fantastiška romėnų relikvija Riminyje - „Ponte di Tiberio“ tiltas, esantis kanalo, einančio nuo paplūdimio iki „Parco XXV Aprile“, gale. Keliaujant nuo Augusto arkos link kanalo, galiausiai atsidursite būtent ant šio tilto. Pastatytas 20 m. Pr. Kr., „Ponte di Tiberio“ vis dar yra praktiškai puikios būklės.

Piazza Tre Martiri. Miesto centre esanti „Piazza Tre Martiri“ aikštė suvaidino keletą svarbių istorinių akimirkų Riminio istorijoje. Pietinėje aikštės dalyje rasite „Tempietto di Sant Antonio“ ir „Chiesa Dei Paolotti“ bažnyčias, o kitame gale - daugybę fantastiškų parduotuvių bei prabangių restoranų ir kavinių. Kartais čia taip pat rengiami sezoniniai turgūs, koncertai. 

Miesto muziejus (Museo della Citta). Tie, kas domisi archeologija ir senovės istorija, nenorės praleisti šios Rimini lankytinos vietos. Šis muziejus įsikūręs buvusiame jėzuitų vienuolyne, vos kelios minutės pėsčiomis nuo „Ponte di Tiberio“ ir„Piazza Tre Martiri“. Jame galite rasti stulbinamus 1500 artefaktų ir relikvijų, datuojamų nuo priešistorės iki šių dienų. Muziejaus ​​parodose galima išvysti nuostabias romėnų mozaikas, senovines monetas, stiklo indus ir daugybę kitų ekspozicijų. Čia taip pat yra keletas garsių menininkų, tokių kaip Bellini, šedevrų.

Piazza Cavour. Įsikūrusi istoriniame Riminio miesto centre, „Piazza Cavour“ yra fantastiška aikštė, su nuostabia architektūra. Šią žavią aikštę galite rasti maždaug per 5 minutes pėsčiomis nuo „Piazza Tre Martiri“ aikštės ir nedideliu atstumu nuo „Museo della Citta“. Žymius aikštės pastatus sudaro rotušė ir „Teatro Amintore Galli“ teatras. Be to, čia gausu kavinių ir restoranų, kuriuose galite mėgautis skaniu maistu, be kurio neįsivaizduojama kelionė į Italiją.

Malatestos katedra (Tempio Malatestiano). Riminis turi daugybę religinių pastatų, tačiau nė vienas iš jų nėra toks žinomas kaip Malatestos katedra. Ši katedra buvo pradėta statyti IX amžiuje ir buvo laikoma baigta statyti 1400-aisiais. Žvelgiant iš „Via IV Novembre“ gatvės, katedra atrodo beveik baigta, tačiau akivaizdu, kad priekiniame fasade turėtų būti centrinis bokštas - vietoje to yra tarpas ir atidengta plytų siena. Viduje yra daugybė freskų ir kitų religinių artefaktų.

Italia in Miniatura. Tai - neeilinis pramogų parkas, kuriame eksponuojami keli nuostabiai išsamūs garsių archeologinių Italijos pastatų modeliai. „Italia in Miniatura“ teritorijoje rasite daugiau kaip 200 miniatiūrinių modelių, įskaitant Romos Koliziejų, pasvirusį Pizos bokštą ir Florencijos katedrą. Laikas šiame parke - tai tarsi kelionė į Italiją, aplankant garsiausius jos objektus vienoje vietoje. Be modelių, čia gausu įvairiausių pramogų, taip pat yra restoranas ir edukacinis centras.

Mirabilandia. Šiame pramogų parke, esančiame į šiaurę nuo Riminio šalia Lago Standiana ežero, yra gausu linksmų pasivažinėjimo kalnelių ir žaidimų įvairaus amžiaus lankytojams. Tai yra vienas populiariausių pramogų parkų Italijoje, kuriame kasmet apsilanko daugybė žmonių. Parke rasite platų spektrą pramogų - nuo paprastesnių jaunesnei auditorijai iki ekstremalių vyresniems lankytojams.

Riminis, kaip kurortas, neapsiriboja vien tik Adrijos jūros teikiamais malonumais. Nesunku suprasti, kodėl šis miestas yra toks populiarus - nuo garsių istorinių miesto aikščių iki modernių pramogų parkų  - ką pamatyti Riminyje atras tiek jaunieji, tiek patyrę keliautojai. Jei ieškote kokybiško poilsio ir pramogų toliau nuo didmiesčių šurmulio - šis miestas yra kaip tik jums. 


  • Rimini lankytinos vietos - Tiberio tiltas
  • Rimini lankytinos vietos - Piazza Tre Martiri
  • Rimini lankytinos vietos - Piazza Cavour

Kelionės į Riminį

nuo 318.16 €
Noriu kelionės!