Graikija: kelionės į Chaniją, Kretą

Graikija: kelionės į Chaniją, Kretą

Norite mėgautis atostogų malonumais Graikijoje, bet tuo pačiu vilioja aplankyti romantiškąją Italijos Veneciją? Rinkitės aukso viduriuką - Kretos Chaniją. Kelionė į Chaniją leis mėgautis gražiausiais paplūdimiais Graikijoje, tuo pačiu tyrinėjant Venecijos architektūros palikimą, primenančia tikrą Veneciją. 

Chanija ne tik leis pasileisti kelionėn siauromis senamiesčio gatvelėmis, bet ir paragauti nuostabių osmanų, italų, ir žinoma, vietinės virtuvės skonių. Kelionė į Chaniją, Kretą, taps nepamirštama ne tik tikriems gurmanams, bet ir mėgstantiems fotografuoti, arba tiesiog grožėtis nuostabiais vaizdais prie uosto krantinės, pavydėtino grožio gamta.

Chanija yra puiki atostogų kryptis poroms, šeimoms su vaikais ir draugų kompanijoms. Savo poilsiui tikrai rasite viešbučių, kurie pateisins Jūsų lūkesčius. Rinkitės poilsį prie pat saulėtų paplūdimių, jaukius ar galinčius pasigirti savo tobula infrastruktūra viešbučius. Net ir pigios kelionės į Chaniją paliks vienus gražiausių prisiminimų, o nauji pažinties nuotykiai bus dar ilgai įsimintini.


  • Kelionės į Chaniją, Kretą - keliones.lt
  • Kelionės į Chaniją, Kretą - keliones.lt
  • Kelionės į Chaniją, Kretą - keliones.lt