Ispanija: Maljorkos lankytinos vietos

Surasti, ką pamatyti Maljorkoje, kaip ir visoje Ispanijoje, tikrai nėra sunku. Maljorkos lankytinos vietos kiek skiriasi nuo pačioje Ispanijoje galimų išvysti objektų. Čia gausu kalnų, kurie yra vieni lankomiausių turistų. Kelionė į Maljorką itin mėgstama kopinėti ar žygiuoti po kalnus pasiryžusių turistų, tad jeigu ieškote nuotykių bei lepinančio klimato Maljorkos lankytinos vietos kaip tik jums. Maljorka taip pat gausi istorinio paveldo architektūros, augmenijos bei pramogų parkų vaikams. Taigi, belieka nusipirkti bilietus ir pamatyti kuo daugiau. 

Tramuntano kalnai – tai salos prietryčiuose esantis kalnynas, itin pamėgtas gamta pasigrožėti atvažiavusių turistų. Gaivus oras ir kraštovaizdis ypač traukia visus mėgstančius nuotykius ar kopinėjimus į kalnus, tačiau šis kalnynas pritraukia daugiausiai turistų dėl galimybės į salą pažvelgti iš viršaus.

Palmos katedra – tai bene didžiausias Maljorkos architektūrinis šedevras. Ši katedra stovi ant buvusios mečetės liekanų ir buvo statoma apie 400 šimtus metų. Tai tikrai vertas dėmėsio reginys ne tik besidomintiems architektūriniu paveldu, bet ir kiekvienam, pasirinkusiam kelionę į Maljorką.

Belverio pilis – tai pilis šiek tiek atokiau nuo salos sostinės. Ji pasižymi įdomiu išplanavimu, nes yra viena iš nedaugelio pilių, pastatytų naudojant apvalų išplanavimą. Ši pilis, dar buvusi kalėjimu, šiais laikais sulaukia didelio srauto lankytojų, kurie lieka itin sužavėti nuo kalno atsiverenčiu jūros vaizdu.

Valldemossa miestelis – sužavės kiekvieną, kuris domisi šalių autentiškumu. Šis miestelis kupinas paveldą išlaikusios architektūros, vynuogynų bei alyvmedžių. Kelionės į Maljorką metu, visiems norintiems pajausti tikrąjį šios salos unikaluma būtina užsukti į Valldemossa.

Drakono uolos – tai vienos žinomiausių uolų visoje Europoje. Čia vyrauja legenda, jog kadaise įėjimą saugojo drakonas, o piešiniai randami ant sienų įrodo, jog žmonės čia lankėsi dar prieš Kristų. Uolų labirintai, požeminiai ežerai su apšvietimu ir muzika, tiesiog užburia lankytojus.

Botanicactus – sodas užimantis 150 000 kv. m. Tai vieta, kurioje galite net susimastyti, kuriame žemyne esate, nes kaktusų gausa tiesiog nenupasakojama. Akys raibsta nuo augalų bei žalumos įvairovės apsilankius šiame sode.

Cap de Formentor – tai neįprasto grožio pusiasalis, laikomas vėjų susitikimo vieta. Pasiekę viršūnę negalėsite atsistebėti Maljorkos bei kitų Belearų salų grožiu. Keliaujant kiek žemiau galėsite išvysti švyturį, kurį supa saugoma augmenija.

Palma Aquarium – jūrai skirtas parkas, kuris iš pažiūros atrodo kaip vaikams skirta pramoga. Tačiau nereikėtų atmesti išvykos į šį parką net suaugusiems. Čia galite pavalgyti tarp ryklių, užsisakyti turą su gidu bei panardyti tarp ryklių ar rajų. Taip, kad šis parkas paliks įsimintina nuotykį visam gyvenimui.

Kelionė į Maljorką, jeigu esate buvę Ispanijoje, tikrai skirsis nuo jau matytų vaizdų. Lankytinos vietos Maljorkoje išsiskiria savo žalumos gausa, grynu oru bei vos pakilus aukščiau atsiveriančiu nuostabiu vaizdu. Renkantis, ką pamatyti Maljorkoje, tikrai teks paplušėti, nes rinktis yra iš ko. Tad, kelionė į Maljorką tik pažadins norą keliauti ir tikrai dar kartą sugrįžti.


Kelionės į Maljorką

nuo 430.79 €
Noriu kelionės!