Kelionės į Atėnus, Graikiją

Kelionės į Atėnus, Graikiją

Atėnai yra sostinė ir taip pat didžiausias miestas Graikijos šalyje. Ši vieta laikoma senovės miestu ir datuojama daugiau nei prieš tris tūkstančius keturis šimtus metų. Kelionės į Atėnus populiarios, nes ši vieta yra viena iš seniausių  pasaulio miestų, pilna archeologinio ir istorinio palikimo. 

Atėnai turi gražią atsiradimo istoriją, kuri susipina su Graikų deivės Atėnės ir Dzeuso laikais. Kaip pasakojama, Atėnė  laikoma miesto įkurėja, paėmusi miestą savo globai ir pavertusi jį turtingu ir klestinčiu visoje Graikijoje. Poseidonas, kuris gyveno jūroje, taip pat norėjo paimti miestą savo globon ir tik Dzeuso dėka abu globėjai buvo sutaikyti ir drauge globojo miesto gyventojus, nešdami jiems pergales.

Atėnai yra viena unikaliausių lankytinų vietų Graikijoje ir daugiausiai prisideda prie visos šalies turizmo vystymo. Net trumpa kelionė į Atėnus nepaliks abėjingų. Tai judrus miestas traukiantis turistus ištisus metus. Atėnai Jums siūlo platų archeologinių paminklų sąrašą, kurių neturėtumėte praleisti svečiuojantis šioje vietoje, istorija, kuri pasakoja apie antikos laikus, pasinersite į tūkstantmečio senumo kultūrą bei meną, kuri atsispindi visame mieste, bei pasimėgausite nuostabia Graikiška virtuve, kuri nepaliks abėjingo nei vieno. 

Atėnų turizmas labiausiai apsiriboja miesto vidumi, senamiesčiu, muziejais. Priemiesčiuose taip pat yra jaukių ir lankytinų vietų, kurias rekomenduojama kelionės į Atėnus metu neaplenkti. Šį miestą pamėgs visi besidomintys pažintinėmis kelionėmis, kuriems įdomi kultūra, senovės istorija. Atostogos Atėnuose - tai puiki galimybė susipažinti ne tik su antikine istorija, bet išvysti savo akimis dabar susiformavusius kultūrinius bruožus. Atraskite kontrastą tarp tūkstančius metų menančios istorijos ir moderniosios Atėnų pusės.


Kelionės į Atėnus

nuo 185.97 €
Noriu kelionės!