Kipras: kelionės į Larnaką

Kipras: kelionės į Larnaką

Kipras - Larnaka, tai neprilygstanti salos grožio karalienė. Larnaka, trečias pagal dydį Kipro miestas, tinkantis atostogoms su šeima, porom, draugų kompanijoms, bei vienišių poilsiui.  Kelionės į Larnaką yra puikus pasirinkimas mėgstantiems tylias bei ramias atostogas gamtos apsuptyje, norintiems įsilieti į Kipro gyvenimo ritmą.

Bilietai į Larnaką nėra brangus ir būtent tai pritraukia daugelį turistų pasirinkti būtent šią kryptį, tačiau daugelis net neįsivaizduoja į kokį rojaus kampelį vyksta. Visas miestas ir lankytinos vietos apipinti legendomis. Larnaka – tai itin margas miestas. Jo vizitinė kortelė, tai pakrantės promenada, kurią norint įveikti pėsčiomis, teks išties paplušėti. Čia išvysite visus metus žaliuojančias palmes bei skanausite pačių skaniausių jūros gėrybių patiekalų kavinėse, besidriekančiose visoje pakrantėje.

Kelionės į Larnaką neprilygstamos gamtos mylėtojams, nes būtent šis miestas apdovanotas pačia margiausia gamta visame Kipre. Larnaka lepina savo ypač šiltu klimatu ištisus metus ir nors žiemos mėnesiais čia temperatūra būna apie 15 laipsnių, daugelis turistų mielai renkasi keliones į Larnaką. Didžioji dalis atvykėlių į Kiprą, atostogas renkasi būtent čia dėl žiemą migruojančių flamingų. Be nuostabiųjų flamingų, čia sutiksite ir apie 80 kitų paukščių rūšių. Čia galėsite lepintis pasijodinėjimu kupranugariais, nardymu, ar kelione dviračiais. 

Net ir trumpos kelionės į Larnaką leis susipažinti su visa Kipro istorija, apdovanos jus nenupasakojamais vaizdais bei suteiks galimybę parsivežti su savimi nepakartojamų kadrų iš atostogų. Keliauti į Larnaką patogu tiems, kas nori trumpo atokvėpio svetur. Čia bene viskas pasiekiama ranka.


  • Kelionės į Larnaką
  • Kelionės į Larnaką
  • Kelionės į Larnaką