Kipras: Pafoso lankytinos vietos

Kipras: Pafoso lankytinos vietos

Kelionė į Pafosą – tai visų įsimylėjėlių svajonė. Šis, deivės Afroditės dvasia, apsuptas miestas, suteiks romantiškas atostogas kiekvienai porai. Lankytinos vietos Pafose leis atsipalaiduoti pasineriant į Afroditės baseinus, bei stebint povandeninį pasaulį. Ką pamatyti Pafose atras kiekvienas, nes čia gausu architektūrinio paveldo, gamtos subtilybių, bei romantiškų kampelių.

Lara Bay Turtle – tai garsus visame Kipre nacionalinis parkas, kasmet pritraukiantis milijonus turistų. Visi čia atvyksta sužavėti tuo, jog šiame rezervate, kiaušinius deda vėžliai. Vėžlių, dedančiu kiaušinius, rūšis nykstanti, todėl jie itin saugomi. O atvykę pamatyti vėžliukų, liks sužavėti nuostabia rezervato gamta.

Nea Paphos - UNESCO paveldo sąrašo lobis, esantis salos pietvakariuose. Pafoso archeologiniame parke galite išvysti didelę dalį svarbių senovės Graikijos ir Romos miestų likučių, menančius priešistorę bei viduramžius: romėniškas vilas su mozaikomis, baziliką, teatrą, nekropolį ir kitus, lyg šiol kasinėjamus autentiškus senovės atradimus.

Karalių kapai - didelis nekropolis, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Požeminiai kapai, iš kurių daugelis datuojami IV a. Pr. Kr., yra iškalti iš tvirtų uolienų ir, manoma, kad čia buvo laidojami aristokratai ir aukšti pareigūnai iki trečiojo mūsų eros amžiaus.

Pafoso pilis. Pafoso uosto pakraštyje esanti pilis, galinti papasakoti daugybė istorijų, įvairiais laikais turėjo kitokias paskirtis. Pastato pirminė paskirtis buvo apsaugoti uostą, vėliau buvo kelis kart sugriauta ir atstatyta Lusignanų ir Osmanų dėka. Britanijos okupacijos metu pilis turėjus tvirtovės, kalėjimo ir net druskos sandelio paskirtis, šiai dienai yra vienas iš Pafoso mieto simbolių.

Duck Pond turgus – tai itin mėgstama vieta turistų, nes čia galima rasti visko. Nuo rankų darbo dirbinių, iki saldumynų. Čia rasite žemas kainas, bei lauktuves kiekvienam šeimos nariui.Tačiau prisiminkite, jog derėtis Kipre nėra priimtina, tad būkite atsargūs, nes norėdami nusiderėti, galite tik padidinti kainą.

Šv. Pauliaus paminklas – tai paminklas turintis labai didelę reikšmę Kipro istorijai bei kultūrai. Kiekvienais metais čia atvyksta daugybė tikinčiųjų, nes pasak legendos, būtent čia buvo pririštas apaštalas Paulius.

Dive Point – tai nardymo centras. Nardymas yra ne tik Pafose populiari pramoga, bet ir visame Kipre. Būtent Dive Point galėsite pasimėgauti nardymu su instruktoriumi bei pasigrožėti povandeniniais grožiais.

Afroditės vonios – tai išskirtinio grožio gamtos baseinas. Pasak legendos čia maudėsi, net pati deivė Afroditė. Čia suplūsta daugybė turistų tikėdami, jog šis vanduo jiems suteiks jaunystę  bei grožį.

Taigi, kelionė į Pafosą leis visiškai pasinerti į poilsio atmosferą ir pavers paprastas atostogas, pasakiškom. Pafoso lankytinos vietos yra puiki galimybė atnaujinti santykius ar suteikti jiems dar daugiau magijos. Pafose kiekviena pora jausis, lyg iš naujo įsimylėję.


  • Pafoso lankytinos vietos - Pafoso pilis - kelionės į Pafosą - keliones.lt
  • Pafoso lankytinos vietos - Nea Paphos - kelionės į Pafosą - keliones.lt
  • Pafoso lankytinos vietos - nardymo centras  - kelionės į Pafosą - keliones.lt

Kelionės į Pafosą

nuo 302.71 €
Noriu kelionės!