Kipras: Protaro lankytinos vietos

Kipras: Protaro lankytinos vietos

Protaro lankytinos vietos - tai architektūros mylėtojų rojus. Kelionė į Protarą ne tik pamalonins istorijos žinovus, bet ir suteiks žinių ar negirdėtų faktų bei pasakojimų, visai istorija nesidomintiems turistams. Ką pamatyti Protare per trumpą laiką išsirinkti bus sunku. Tai miestas, kuriame gausu tiek architektūrinio paveldo, tiek romantiškiems pasimatymams pasakiškų kampelių. Protaro lankytinos vietos sužadins norą apsilankyti ir kituose Kipro miestuose, kurie alsuoja visiškai priešingomis emocijomis.

Šv. Mergelės koplyčia – šios koplyčios istorija tokia sena, jog prasideda dar IV - tame amžiuje. Ne paslaptis, jog Protaras ypač garsėja savo architektūriniu paveldu, o ši koplyčia yra lankomiausia mieste. Būtent čia ateina melstis vietiniai, norėdami atsikratyti sunkumų ar tikėdami, jog po maldos čia palieka visas nuodėmes.  

Pranašo Elijaus bažnyčia – tai įspūdingas statinys, esantis net 115 metrų virš jūros lygio. Pakilti į bažnyčios aukštumas yra sunku, nes laiptai itin išvaikščioti, tačiau vaizdas tiek pačioje bažnyčioje, tiek iš jos yra kerintis.

Šv. Mikalojaus bažnyčia – tai itin svarbi vieta jūrininkams, pastatyta vieno jų garbei. Per daug niekuo neišsiskirianti bažnyčia yra lankomiausia sugrįžusių jūrininkų, kurie netgi rengia čia savo vestuves ar kitas ceremonijas. O turistams įdomu pasižvalgyti po vietinių gyventojų gerbiamas vietas.

Nusidėjėlių tiltas – tai lankomiausias objektas Protare ir vienas iš lankomiausių visame Kipre. Jis itin traukia turistus dėl savo legendos, pasak kurios, jis visiškai sugrius tik tada, kai nuodėmingiausias pasaulyje žmogus nuspręs nuo jo nušokti. Deja, dėl gana pavojingos lengendos tiltą galima apžiūrėti tik iš toliau, bet tai neatbaido smalsių turistų.

Ranch Moonshine – tai kitoks požiūris į lankytinų vietų aplankymą. Jeigu nenorite važiuoti taksi ar automobiliu, o svajojate apie ramias atostogas, kurių metu jus sups gamta, Ranch Moonshine puikus pasirinkimas. Šioje vietoje jūs turėsite galimybę apylinkes tyrinėti jodinėdami žirgais.

Cape Cavo Greco – tai Kiklopo uolos, kurias bus itin įdomu tyrinėti keliaujant pėsčiomis. Kelionė į šias uolas nereikalauja didelės ištvermės. Bet kuriuo metu galėsite sustoti ir pasigėrėti vaizdas, o jų čia išties gausu.

Šokių fontanai – tai magiškieji, pagal muziką šokantys fontatai, suteikiantys nepakartojamą vaizdą vakaro ar nakties metu. Tai Protaro pažiba, būtent šioje vietoje galite išgirsti visame pasaulyje garsius kūrinius, pagal kurių melodiją fontanai jums suteiks nepaprastą pasirodymą.

Vėjo malūnų parkas. Kelionės į Protarą metu norite pasigrožėti Kipro gamta? Tuomet Vėjo malūnų parką įsirašykite į lankytinų vietų sąrašą. Tai taip pat laikoma ir viena romantiškiausių Protaro vietų, tad yra itin mėgiama porų. Ieškantys ramaus poilsio su nepakartojamu ir kiek neįprastu kraštovaizdžiu, tiesiog privalo čia apsilankyti.

Taigi, Protaras unikalus miestas, o Protaro lankytinos vietos kalba pačios už save.  Čia galite aplankyti daugybę bažnyčių, koplyčių, taip pat žygiuoti senove alsuojančiais urvais, bei apturėti romantiškiausią pasimatymą vėjo malūnų apsuptyje. Kelionė į Protarą neleis nuvargti nuo lankomų objektų gausos, nes čia rasite daugybę vietų, kur galėsite atsipūsti ir tiesiog pasidžiaugti nepakartojamais vaizdais. 


Kelionės į Protarą

nuo 310.04 €
Noriu kelionės!