Savaitgalio kelionės į Paryžių, Prancūziją

Kiekviena šalis turi savitumą bei objektus apie kuriuos pagalvojus išskirtinai prisimeni būtent tą šalį. Ne išimtis ir Prancūzija, o ypač jos sostinė - Paryžius. Savaitgalio kelionės į Paryžių metu, norint išsirinkti pačius žymiausius miestą garsinančius dalykus, reikėtų tikrai paplušėti. Palyginus, čia galima už nedidelę kainą pamatyti didelę vertę turinčius dalykus. Pradedant įspūdingiausiais muziejais ir baigiant paslaptingomis istorijomis apipintomis pilimis ar rūmais.

Paryžius, ir jame esantys: Eifelio bokštas, Luvras, Triumfo arka, yra pagrindiniai Prancūzijos „vizitinės kortelės“ akcentai. Kelionės į Paryžių metu galite ne tik stebėti miesto įžymybes, bet nuvykus reikiamu laiku dalyvauti tokiuose renginiuose kaip: „Tour de France“ dviračių varžybose, Paryžiaus mados savaitėje „Mados sostinė“, vynuogių derliaus šventėje, pasitikti vasarą „Naktis po žvaigždėmis“ iškyloje ir kt.

Mada, stilius, etiketas, prašmatnumas bei elegancija - šie žodžiai dažną keliautoją verčia pagalvoti apie gražuolę Prancūziją. Poilsio metu pusryčiaukite autentiškose kavinukėse, kuriose galima paragauti šviežių kruasanų ir kokybiškos kavos, gėrėkitės romantišku peizažu, nuspalvinkite savo kasdienybę pramogomis ir smagiais vakaro šokiais. Net ir trumpa savaitgalio kelionė dviems į Paryžių bus tikra atgaiva sielai.