Kelionės į Turkiją

Kelionės į Turkiją

Norite atostogauti pasaulio kultūros centre, puikiai praleisti laiką ir pailsėti? Kelionės į Turkiją - populiariausias pasirinkimas atostogoms per pastarąjį dešimtmetį. Čia atras save kiekvienas poilsiautojas ir nuotykių ieškotojas!


Ypatingai populiaru - kelionės į Turkiją “viskas įskaičiuota” atostogų paketai, kuriuos renkasi bene visi, norintys džiaugtis kokybišku poilsiu ir atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Pagal savo pomėgius galite rasti puikiai tam tinkantį kurortą. Turkijoje viešbučių pasiūla išties didelė - galima rinktis poilsines keliones šeimai, jaunavedžiams ir draugų kompanijoms!


Žinoma, atostogos Turkijoje žada ne tik saulėtus paplūdimius, šiltą jūrą, tirpstančius burnoje saldumynus ir puikius vakaro šou, bet ir aktyvias ekskursijas po Turkijos kanjonus, Kapadokiją, nepakartojamus įspūdžius Pamukalėje ir kitose lankytinose vietose. Kelionės į Turkiją metu galite pažinti vietinę kultūrą, Osmanų imperijos palikimą, paragauti skaniausiai gaminamos kavos, apsilankyti vietiniame turguje, išbandyti populiarųjį raftingą ir daugiau vandens sporto galimybių.


Kelionės į Turkiją kaina dažniausiai priklauso nuo Jūsų kelionės tikslo, viešbučio tipo ir pasirinkto atostogoms laikotarpio. Gerai pagalvokite, ar daug laiko praleisite viešbutyje, naudositės siūloma infrastruktūra, ar verčiau rinksitės didesnį ekskursijų skaičių. Paskutinės minutės kelionės į Turkiją - spontaniškų atostogų mėgėjų dažniausias pasirinkimas, kuris galbūt nežada didelės kelionių paketų pasiūlos, bet už tai galima rinktis keliones pigiau.


Ne paslaptis, kad pigios kelionės į Turkiją būna sezono pradžioje. Jeigu nemėgstate alinančio karščio ir norite daugiau laiko skirti pažinimui, rekomenduojame keliones planuoti balandžio mėnesį. Puikus kainos ir šilumos santykis įprastai būna rudens laikotarpiu, kuomet jūra per visą sezoną būna dar pakankamai įšilusi, o saulė vis dar lepina savo spinduliais. 

Kelionės į Turkiją

nuo 177.67 €
Noriu kelionės!