Graikija | Šeimos kelionės su vaikais į Kretą

Graikija | Šeimos kelionės su vaikais į Kretą

Kreta - tai ne tik didžiausia Graikijos sala, bet ir viena populiariausių keliaujančių šeimų krypčių. Kelionės su vaikais yra neįsivaizduojamos be visai šeimai subalansuotų pramogų, o Kretos saloje jų yra gausu. Šeimos gali mėgautis gamta, istorija ir kultūriniu salos palikimu, o tuo pačiu pasilepinti ir turistiniais malonumais. Saloje gausu didžiulių viešbučių su vaikams pritaikyta infrastruktūra ir pramogomis. Atsižvelgiant į tai, kad sala yra ganėtinai didelė, o pamatyti tikrai yra ką, kelionės į Kretą metu rekomenduojama išsinuomoti automobilį, kadangi tai yra kur kas greitesnis ir patogesnis būdas pažinti salą keliaujant su vaikais.

Paplūdimiai saugioms atostogoms:

Poilsiui prie jūros su vaikais yra svarbu išsirinkti tinkamą paplūdimį, kuris turėtų būti seklus ir ramus su budinčiu gelbėtoju. Daugiausia tokių paplūdimių yra salos šiaurinėje bei pietinėje dalyse. Geriausia rinktis smėlėtus paplūdimius, kuriuose yra skėčiai nuo saulės ar natūralus gamtos šešėlis - medžiai, olos, urvai, kas yra ypač svarbu vasaros kelionės metu. Tarp geriausių variantų - Mirabello įlankos paplūdimiai, esantys netoli Agios Nikolaos miesto. Kita gera alternatyva - Plakias paplūdimys su sekliu ir saugiu krantu. Be to, vienas populiariausių Kretos lankytinų objektų - Elafonisi paplūdimys, yra taip pat puikiai pritaikytas šeimoms. 

Ką aplankyti su vaikais?

Kalbant apie veiklas su vaikais, kelionės į Kretą metu šeimoms vertėtų aplankyti pirmąjį Kretoje įsikūrusį interaktyvų akvariumą Chersoniso mieste - Aquaworld, kuriame galima susipažinti su vietine jūros gyvūnija ir ropliais iš viso pasaulio. Kitas įdomus lankytinas objektas - vienas didžiausių ir moderniausių akvariumų Europoje - Cretaquarium, kuriame galima sužinoti apie Viduržemio regiono ekosistemas. Tai - puiki edukacinė veikla tiek vaikams, tiek jų tėvams. 

Geriausios kelionės su vaikais yra visapusiškai lavinančios - jaunuosius istorijos mėgėjus galėtų sudominti autentiškas Herakliono senamiestis ar Knoso Rūmai, na o bene smagiausias būdas susipažinti su priešistore - tai pasileisti į nuotykius Dinozaurų parke, kuriame kiekvienas gali pasijusti archeologu. Dar viena vieta, kurioje verta apsilankyti - tai didžiausias ir saugiausias Kretos vandens parkas Acqua Plus Water Park, siūlantis gausybę vandens pramogų visai šeimai.

Vandens pramogos vyresniems:

Viena mėgstamiausių keliaujančių šeimų su vyresniais vaikais veiklų - vandens pramogos. Kretoje, o ypač šiaurinėje jos dalyje, gausu paviršinio nardymo centrų tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, o jei labiau vertinate pramogas ant vandens, pietinė salos pakrantę galima pažinti plaukiant baidarėmis. Šeimos kelionės metu Kretoje taip pat galite paplaukioti irklentėmis ir burlentėmis tokiose lokacijose, kaip Elafonisi, Falassarna, Agia Marina, Plakias, Amoudara.

Kada keliauti į Kretą?

Nors dauguma keliautojų poilsį Kretoje renkasi vasaros metu, tačiau keliaujantiems su jaunesniais vaikais ir kūdikiais idealiausios būtų pavasario kelionės ir rudens kelionės, kuomet saulė nėra per kaitri, o temperatūra yra maloniai šilta. Jautresniems karščiui keliautojams reikėtų vengti keliauti liepos mėnesį, kuomet orai Kretoje gali sušilti iki 33 laipsnių. 


Kelionės į Kretą

nuo 324.03 €
Noriu kelionės!