Egiptas: Hurgados lankytinos vietos

Egiptas: Hurgados lankytinos vietos

Kelionės į Hurgadą džiugina puikiais smėlio paplūdimiais, nesibaigiančiomis pramogomis visai šeimai viešbučių kompleksuose ir už jų ribų. Visgi, planuojant poilsį po žaliuojančiomis Egipto  palmėmis, verta susimąstyti ir apie tai, ką pamatyti Hurgadoje. Daugelis, mąstantis apie keliones į Hurgadą, planuoja ekskursijas į žymiausias Egipto vietas: Gizos piramides ir Luksorą. Taip, tikra nuodemė nuvykus į Egiptą neaplankyti svarbiausių istorinių vietų. Tačiau kokios tos Hurgados lankytinos vietos, kurias taip pat verta aplankyti?Hurgados didysis akvariumas. Nemokate plaukti, bet visada žavėjo povandeninis pasaulis? Apsilankykite vienoje populiariausių Hurgados vietų, kur pro milžiniškus akvariumus galėsite susipažinti su Raudonosios jūros gyventojais ir augmenija. Hurgados didysis akvariumas bus puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems!Mini Egiptas. Norėtumėte visas svarbiausias Egipto vietas pamatyti vienu kartu, bet tam neužtektų visų atostogų? Apsilankykite Mini Egipto muziejuje po atviru dangumi, kuriame yra Egipto lankytinos vietos mažesnės kopijos. Čia galėsite pasijusti tikrais milžinais ir apžiūrėti Gizos piramides, Luksoro bei Aleksandrijos istorinius lobius.Al Mina Masjid mečetė. Jeigu planuojate kelione į Hurgadą, nepraleiskite progos apsilankyti nuostabios architektūros mečetėje. Ne tik iš išorės galėsite ją apžiūrėti, bet ir iš vidaus. Čia užeiti leidžiama nusimovus batus, moterims santūriai apsirengus, užsidengus plaukus, rankas ir kojas.

 


Hurgados muziejus. Puikus pasirinkimas istorijos mėgėjams! Šiame muziejuje susipažinkite su Egipto cilivizacija, stebėdami puikiai išsilaikiusius įvairaus amžiaus archeologinius ir istorinius antikvariatus.Safaris. Kelionės į Hurgadą metu norisi kiek intensivesnių pojūčių? Rinkitės pramogas safaryje. Čia galite ne tik pasivažinėti safariu su keturačiais, bet ir pajodinėti ant kupranugarių, neretai ekskursija būna papildyta nepamirštama pažintimi su beduinais. Tik turėkite su savimi nuo saulės akinius ir skaras, kad į veidą ir akis neprikristų smėlio.Giftuno sala. Nepraleiskite progos, kelionės į Hurgadą metu, pamatyti vieną gražiausių Afrikos salų! Giftuno sala dar vadinama „Rojaus sala“, mat čia laukia pasakiški potyriai nardant, o salos peizažai tiesiog užburia savo grožiu. Puikus pasirinkimas romantiškai poros išvykai.


Hurgados turgus. Pripažinkime, skamba kiek įprastai, bet ir egzotiškai. Čia tikrai patiks tiems, kas turi puikius derėjimosi įgūdžius. Apsilankę Hurgados turguje ne tik turėsite galimybę įsigyti puikių suvenyrų sau ir artimiesiems, likusiems Lietuvoje, bet kartu tai taps nepamirštamu įspūdžiu dar ilgam... Nuo įvairiausių aksesuarų, vietoje gaminamų kvepalų, į stiklinį indą įlietų smėlio piešinių, prieskonių bei arbatos, o jeigu pasiseks, net iki dabartinės savijautos tikslių spelionių ir vertingų patarimų!


Kelionės į Hurgadą, kaip matome, kupinos ne tik istorinės pažinties, bet ir puikių pramogų! Šios Hurgados lankytinos vietos suteiks tiek naujų pojūčių, tiek įsimintiną nuotykį.


 • Hurgados lankytinos vietos - Hurgados didysis akvariumas - kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Mini Egiptas- kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Al Mina Masjid mečetė - kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Hurgados muziejus - kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Safaris- kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Giftuno sala - kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Giftuno sala - kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Hurgados turgus - kelionės į Hurgadą - keliones.lt
 • Hurgados lankytinos vietos - Hurgados turgus - kelionės į Hurgadą - keliones.lt

Kelionės į Hurgadą

nuo 170.56 €
Noriu kelionės!