Kelionės į Bulgariją

Kelionės į Bulgariją

Visas Balkanų pusiasalis yra pilnas įvairovės ne tik atsižvelgiant į tai, jog jame susiduria daug šalių tradicijų. Aukso spalvos smėlio paplūdimiai, kvapą gniaužiantys kalnai, ištaigingi bei autentiškai išpuošti vienuolynai, didingos katedros, praeitimi alsuojantys maži miesteliai patrauksiantys kiekvieno akį, nuostabus maistas, kiekvienam pritaikytos slidinėjimo trasos. Visa tai apibūdina Balkanų pusiasalio įvairovėje ęsančią – Bulgariją.

Tai turistų pamėgta šalis, kuri pritraukia tiek adrenalino ištroškusius, tiek ramybės ar laisvės ieškančius turistus, nes poilsis Bulgarijoje unikalus tuo, jog esi „nuostabioje netvarkoje“. Ši šalis patraukli tuo, kad nuvykti į ją prireiks vos kelių valandų ir tam tikrai neišleisite daug pinigų. Pigios kelionės į Bulgariją žavi ir tuo, jog pati šalis pasižymi itin mažomis kainomis (pripažinta pigiausia EU šalimi). Kelionės į Bulgariją yra ypatingos tuo, kad kiekvienas atras savotiškų įdomybių. Keliaudami „solo“ turėsite puikią galimybę giliau panagrinėti ar pasidomėti Bulgarijos tauta. Nors iš pirmo žvilgsnio šalies gyventojai gali pasirodyti nelabai bendraujantys, kiek ilgėliau pabendravus būsite nustebinti jų svetingumu bei paslaugumu. Jeigu mėgstate keliauti draugų kompanijoje, Jus tikrai nustebins Bulgarijos paplūdimių vakarėliai, išbandymus sukeliantys žygiai po kalnus bei tikrai pasimėgausite puikiu maistu. 

Kelionės į Bulgariją yra nuostabus pasirinkimas adrenalino bei iššūkių mėgėjams. Šalyje apstu slidinėjimo kurortų, alpinizmo pramogų, šuolių su guma galimybių bei daugelis kitų išties ekstremalių pramogų. Be abejonės poilsis Bulgarijoje puiki vieta jaunavedžiams bei poroms, juk kas gali būti romantiškiau už „rožių kraštą“. Bulgarijos nacionalinė gėlė (simbolis) – rožė. Rožių kvapai, aliejai, kosmetika, vainikai, laukai ir visa šalis pripildyta rožių, kurios pavers atostogas tikra atgaiva. Kelionės į Bulgariją taip pat patrauklios ir šeimoms. Kol tėvai grožėsis nuostabiais vaizdais ar ilsėsis „auksiniame“ paplūdimyje, vaikams bus puiki galimybė patyrinėti bei pasidomėti Bulgarijos lobiais. Taip, lobiais. Ar žinojote, kad vienas iš seniausių ir didžiausių lobių buvo atrastas ir iki šiol saugomas būtent Bulgarijoje? Taigi mažiesiems smalsuoliams tai tikrai turėtų sukelti susidomėjimą.

Kelionės į Bulgariją „viskas įskaičiuota“ paketai – tai ne tik suteikia Jums skrydį, apgyvendinimą, pervežimą bei maitinimą, bet ir duoda galimybę susipažinti su kita kultūra itin artimai. Kalbant apie Bulgariją, vien vaikštinėjant šalies gatvėmis galima išvysti iš pirmo žvilgsnio nesuprantamų vaizdinių. Medžiai nukabinėti baltai raudonomis apyrankėmis ar lėlėmis iš pradžių gali kiek bauginti, bet tai „Baba Marta Day“ (pavasario sutikimo šventė) palikimas. „St. Yordan‘s Day“ šventės metu galite išvysti bulgarus lediniame vandenyje, o norėdami švęsti Valentino dieną, galite tikėtis, jog teks paragauti daug vyno, nes Bulgarijoje ši šventė mėgstama tapatinti su „Trifon Zarezan“ – Vyno diena.

Taigi, Bulgarija išties labai įvairiapusiška ir prisitaikanti prie kiekvieno skonio. Kiekvienas pabuvojęs ras šioje šalyje dalelę savęs bei be abejonės su savimi parsiveš kuo geriausius prisiminimus bei gausią kolekciją neįtikėtinų kadrų, nes ši šalis tikrai gausu įamžinimo vertų vaizdų. Kelionės šalies viduje, tarp miestų, miestelių, kalnų ar kaimų suteiks puikią galimybę pamatyti kokia Bulgarija yra išskirtinė ir verta rekomendacijos aplankyti ją dar kartą.

Kelionės į Bulgariją

nuo 186.56 €
Noriu kelionės!